LOADING

Type to search

Rewolucyjny masaż Icoone

Tags: , ,

Rewolucyjny masaż Icoone

Kasia Kwiecień 3, 2019
Share

Masaż Icoone to rewolucyjna metoda walki z cellulitem, ale nie tylko. Dzięki głębokiej mikrostymulacji skóry masaż ten poprawia mikrokrążenie oraz stymuluje do lepszej pracy fibroblasty odpowiedzialne za jędrność skóry. Poprawa krążenia sprawia, że do komórek skóry dociera odpowiednia ilość tlenu i składników odżywczych. Bezproblemowo odprowadzane są również produkty przemiany materii. Masaż Icoone pozwala uporać się z problemami takimi jak obrzęki limfatyczne, cellulit, blizny pooperacyjne. Ale doskonale wpływa również na stan i wygląd skóry.

Jak wykonywany jest zabieg Icoone

Zabieg Icoone wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia. Opatentowana technologia Roboderm zapewnia mu niesamowitą precyzję oraz kompleksowość działania. Dzięki wyposażeniu zmechanizowanych głowic masujących w specjalne, porowate rolki możliwe jest zastosowanie podciśnienia, które delikatnie i precyzyjnie stymuluje tkanki nie tylko umiejscowione na styku urządzenia z powierzchnią skóry, ale również te znajdujące się w głębokich warstwach skóry. Masaż Icoone jest niezwykle stymulujący dla naszej skóry. Dzięki specjalnej konstrukcji jest w stanie dostarczyć nawet 1180 bodźców na każdy dm2 skóry.

ICOONE KrakówZabieg Icoone jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Użycie w nim podciśnienia jest na tyle precyzyjne, że zabieg jest bezpieczny dla każdego, nawet wrażliwego rodzaju skóry. W wyniku działania zabiegu nie powstaną urazy, ani zasinienia. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. To niezwykle istotne, ponieważ zabieg Icoone można wykonywać także na bardzo delikatnych fragmentach ciała takich jak powieki czy usta. Na wykonywanie zabiegu Icoone nie ma również znaczenia pora roku w jakiej jest wykonywany. Skóra nie staje się po nim szczególnie wrażliwa na działanie promieni słonecznych.

Icoone – efekty

Masaż Icoone to praktycznie same dobrodziejstwa, bez skutków ubocznych czy działań niepożądanych. Już pierwsza sesja z głowicami Roboderm daje widoczne i trwałe efekty. Najlepsze efekty uzyskuje się przy seriach kilku lub nawet kilkunastu zabiegów, które w zależności od celu przeprowadzania zabiegu i obszaru jego działania trwają od 30 minut do godziny. Masaż podciśnieniowy Icoone pobudza naturalne systemy naszego organizmu, dlatego efekty uzyskane za jego pomocą utrzymują się długi czas.

Walka z niedoskonałościami skóry to tylko jeden z wariantów wykorzystania zabiegów Icoone. Drugi ma charakter stricte medyczny. Zabiegi pozwalają eliminować bóle mięśni, karku czy kręgosłupa wywołane nieprawidłową postawą. Wpływają również stymulująco na regenerację ciała po wysiłku fizycznym, czy to w sporcie uprawianym amatorsko czy też wyczynowo.

Salon kosmetyczny CleoIle kosztuje zabieg Icoone?

Zabiegi masażu Icoone wykonywane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych przez wyszkolonych i doświadczonych profesjonalistów. Przykładem takiego miejsca może być studio urody Cleo z Krakowa. Decydując się na pakiet 5 zabiegów Icoone, koszt jednego to 100 zł – https://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d. Warto zwrócić uwagę, że zabieg Icoone w salonach kosmetycznych często pojawia się w ofertach z promocyjnym cennikiem co pozwoli zaoszczędzić kilka złotych.

Tags:

Leave a Comment