LOADING

Type to search

Metody przedłużania, które nie osłabiają naturalnych włosów

Tags: , ,

Metody przedłużania, które nie osłabiają naturalnych włosów

Kasia Kwiecień 1, 2019
Share

Wraz z nadejściem wiosny czapki zimowe lądują na dnie szafy. Niestety często okazuje się wtedy, że kondycja włosów pozostawia wiele do życzenia. O ile panowie nałożą odżywkę, a następnie wystylizują fryzurę pomadą i w ten sposób osiągną świetny look, tak w przypadku Pań sprawa jest znacznie trudniejsza. A jak wiadomo włosy są synonimem kobiecości, a jednocześnie zwiększają atrakcyjność. Niestety suche i zniszczone nie prezentują się dobrze. Co w takiej sytuacji zrobić? Otóż można zdecydować się na modne przedłużanie włosów.

Przedłużyć włosy, czy nie przedłużyć? Oto jest pytanie

Długie i gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety często okazuje się, że nawet długo zapuszczane włosy nie zawsze prezentują się dobrze, szczególnie, że na ich kondycję wpływa poziom stresu, dieta, ale i pielęgnacja. Czasami nie pozostaje nic innego jak obcięcie włosów, gdyż ich wygląd przywodzi na myśl raczej suchą „miotłę” i w żadnym stopniu nie przypomina gęstych i mocnych włosów, jakie prezentują celebrytki. To dlatego, że celebrytki zdecydowały się na modne przedłużanie włosów, a ich fryzura to w żaden sposób nie efekt fit diety. Czasami można usłyszeć opinie, że przedłużanie włosów je niszczy. Z kolei druga strona reklamuje przedłużanie jako w pełni bezpieczne. A jaka jest prawda? Jak to zwykle bywa, to prawda leży gdzieś po środku, gdyż wszystko zależy od umiejętności fryzjera, jakości włosów i co najważniejsze od metody. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, jakie metody przedłużania włosów wybrać, by nie żałować.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową – bo to dobry wybór

Metod przedłużania włosów jest wiele, jednak niestety niektóre mogą niszczyć włosy, czy też obciążać cebulki. Dlatego wybór jest tak ważny. Jedną z lepszych i w pełni bezpiecznych jest przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową. W tym przypadku łączenie odbywa się na zimno, zatem nie powoduje uszkodzeń delikatnej struktury włosów. Do tego celu stosuje się specjalne urządzenie, które wytwarza specjalne fale. Warto tutaj zauważyć, że efekt jest naprawdę imponujący, a cała metoda niemal niewidoczna. Również trwałość zasługuje na uwagę. Otóż efekt może utrzymać się nawet pół roku, co jest naprawdę długim czasem. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż przedłużane włosy należy zdjąć u fryzjera, gdyż samodzielna próba może zakończyć się ich uszkodzeniem, a tego przecież chcemy uniknąć.

Przedłużanie włosów metodą laserową – bo bezpieczeństwo to podstawa

Najnowocześniejszą metodą przedłużania włosów jest metoda laserowa. Niewątpliwie można ją określić mianem innowacyjnej. Sprawdzi się nawet przy włosach bardzo zniszczonych i cienkich. Warto też wiedzieć, że w żaden sposób nie niszczy włosów, a jednocześnie nie osłabia ich struktury, ani nie uszkadza łusek. Kolejną zaletą jest tutaj imponujący efekt, gdzie nawet z bliska nie widać łączeń. Również efekt utrzymuje się bardzo długo nawet do 5, czy 6 miesięcy. Jednak ta metoda ma też wady. Pierwszą z nich jest czas zabiegu, który wynosi nawet klika godzin, niestety druga wada jest bardziej uciążliwa, szczególnie dla naszego portfela, gdyż niestety modne przedłużanie włosów jest dosyć drogie.

A może przedłużanie włosów metodą hairtalk?

Ciekawym wyborem jest również metoda hairtalk, zwana inaczej kanapkową. Otóż w tym przypadku stosuje się specjalne taśmy silikonowe, które mocowane są do skóry głowy, dzięki temu nie obciążają delikatnych włosów naturalnych. Ta metoda może dać świetne efekty, jest też niewidoczna. Jednak według niektóry niewygodna, szczególnie dla osób preferujących noszenie spiętych w kucyk włosów. Na pewno zaletą jest niska cena, ale i szybkość całego zabiegu. Jest ona bezpieczna, choć niestety efekt utrzymuje się tylko kilka tygodni.

Oczywiście decydując się na modne przedłużanie włosów, należy znaleźć dla siebie najlepszą metodę i trzeba liczyć się z kosztami. Usługa zbyt tania, to nie jest dobry wybór, bo jak wiadomo za jakość trzeba zapłacić. Również duże znaczenie mają zdolności fryzjera i jego profesjonalizm. Jeżeli nie jesteś jeszcze pewna w 100% czy zdecydować się na ten zabieg możesz zawsze wybrać przedłużanie włosów clip on, które polega na wpinaniu pasemek. Trzeba tutaj jednak pamiętać, aby zdejmować je przed snem, aby nie zniszczyć swoich włosów. Jednak my z naszej strony polecamy w pełni bezpieczne i trwalsze metody, dzięki którym można uzyskać efekt „wow”.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment