LOADING

Type to search

Idealny bronzer do twarzy

Idealny bronzer do twarzy

Kasia Sierpień 28, 2019
Share

Bronzer to jeden z tych kosmetyków, dzięki któremu każdy makijaż prezentuje się zdecydowanie lepiej. Warto zatem sprawić sobie dobry bronzer i nauczyć się, w jaki sposób należy go prawidłowo aplikować.

Naturalny bronzer do twarzy

W drogeriach oraz perfumeriach można znaleźć przeróżne bronzery do twarzy. Część z nich to kosmetyki zawierające w zestawie również rozświetlacz. Niektóre bronzery mają w swoim składzie rozświetlające drobinki, inne zaś są bardzo naturalne, mają postać bronzerów wypiekanych. Jednym z kultowych kosmetyków tego typu jest między innymi naturalny bronzer do twarzy – Ziemia Egipska. Oryginalny produkt można kupić na stronie producenta pod adresem https://bikormakeup.com/pl/bikor-ziemia-egipska-egyptische-erde. Warto wybrać oryginał, a nie zamawiać niskiej jakości produktów naśladujących prawdziwą Ziemię Egipską, które można znaleźć na różnych aukcjach.

Cechy dobrego bronzera do twarzy

Wypiekane bronzery do twarzy to zdecydowanie kosmetyki godne polecenia. Po pierwsze są niezwykle trwałe i bez obaw można używać ich nawet przez kilka lat. Po drugie, łatwo jest je aplikować i trudno zrobić sobie nimi tak zwaną krzywdę podczas wykonywania makijażu. Bronzer wypiekany wystarczy delikatnie nabrać za pomocą odpowiedniego pędzla, a następnie nałożyć na wybrane partie twarzy. Bronzery wypiekane nakłada się stopniowo, bo każdy pociągnięcie pędzla pozwala na pobranie tylko niewielkiej ilości kosmetyku. To zatem bronzer idealny dla kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bronzerem.

Konsystencja dobrego bronzera do twarzy

Im twardszy bronzer, na przykład taki jak ten w postaci kosmetyku wypiekanego, tym mniej błędów podczas jego aplikacji. Taki bronzer najlepiej nakładać pod linią kości policzkowych na czoło oraz brodę, a także na sam czubek nosa. Łatwo zwizualizować sobie miejsca, które powinna być delikatnie muśniętę za pomocą bronzera. To po prostu te partie twarzy, które zwykle najszybciej i najmocniej się opalają. Bronzera absolutnie nie należy nakładać na całą twarz. W przypadku bronzera wypiekanego, takiego jak na przykład ziemia egipska, aplikacja jest bardzo prosta. Jeżeli natomiast bronzer na zbyt miękką kremową konsystencję, istnieje obawa, że na pędzel można nałożyć zbyt dużą ilość kosmetyku.

Tags:

Leave a Comment