LOADING

Type to search

Gotowa na lato, dzięki temu zabiegowi!

Tags: , ,

Gotowa na lato, dzięki temu zabiegowi!

Kasia kwiecień 28, 2021
Share

Pierwsze ciepłe dni sprawiły, że zaczynasz dostrzegać, iż czas pomyśleć o ujędrniających zabiegach na ciało? Nie ty jedna! Właśnie teraz gabinety medycyny estetycznej przeżywają oblężenie – nic dziwnego! Pacjentki chcą zdążyć przed latem i usunąć wszelkie niedoskonałości ciała, które pojawiły się w ciągu kilku poprzednich miesięcy. Jaki zabieg wybrać? Postaw na Sunekos Body, który sprawi, że pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości i spojrzysz na swoje ciało w innym świetle! Jak to działa?

Masz problem? Mamy rozwiązanie!

Wraz z upływem lat skóra traci swoją dawną sprężystość. Z biegiem czasu w określonych partiach ciała pojawiają się niedoskonałości. Najczęściej występują one w okolicach kolan, ramion, na brzuchu oraz na wewnętrznej stronie ud. To rejony, które Panie zwykły zakrywać z powodu kompleksów. Istnieją jednak sposoby, aby pozbyć się nieestetycznych wiotkości ciała i cieszyć się jędrną oraz gładką skórą. Wystarczy zabieg w gabinecie, który w skuteczny sposób wpływa na źródło pojawiania się problemu, a nie tylko leczy jego skutki!

Poznaj Sunekos Body!

Sunekos Body to preparat do iniekcji, podawany na odpowiednią głębokość skóry w celu regeneracji macierzy pozakomórkowej ECM. Zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów: Glicynę, L-prolinę, L-lizynę, L-leucynę, L-alaninę i L-walinę, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny – skóra staje się przez to bardziej napięta, zagęszczona i sprężysta. W wyraźny sposób zmienia się jej jakość, a ty dostrzegasz, że jest bardziej elastyczna oraz znikają wiotkości z problematycznych obszarów ciała.

Przebieg zabiegu

Wystarczy zaledwie od 30 do 60 minut w gabinecie, abyś była o krok bliżej do swojej wymarzonej sylwetki. Jak wygląda sama procedura? Na samym początku w miejscu wykonywania zabiegu, skórę oczyszcza się i znieczula kremem, aby zabieg był komfortowy. Następnie, po odpowiednim przygotowaniu preparatu, dokonuje się iniekcji. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonać serię 3-4 zabiegów w odstępie ok. 4 tygodni. W tym czasie aminokwasy mają szansę dotrzeć i stymulować odpowiednie komórki skóry, dochodzi do jej bioregeneracji. Skóra z czasem staje się wzmocniona, bardziej gęsta i elastyczna.

Dlaczego Sunekos Body?

To rozwiązanie dla osób, które zauważyły wiotkości na swoim ciele, i których nie sposób się pozbyć za pomocą diety lub ćwiczeń. Zabieg ten pozwala wyeliminować wiotkości ciała, które przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu – krępują lub wpędzają w kompleksy. Wykonując serię zabiegów, będziesz gotowa na nadejście kolejnego sezonu – bez skrępowania zaprezentujesz się na plaży w bikini. Bądź gotowa na tę metamorfozę!

Wyłączny dystrybutor Sunekos Body w Polsce: BD Aesthetic sp. z o.o.

Kontakt PR:

Monika Brzezińska

T: 692 283 066

E: monika.brzezinska@sc.media.pl

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment