LOADING

Type to search

Wizyta na basenie a używanie tamponów

Wizyta na basenie a używanie tamponów

Kasia Maj 1, 2019
Share

Tampon to doskonały sposób na zachowanie swobody nawet podczas najtrudniejszych dni w miesiącu. Okres bywa bowiem bardzo kłopotliwy, szczególnie dla osób, które na co dzień przyzwyczajone są do wzmożonej aktywności fizycznej. Często rezygnują one z uprawiania ulubionych sportów, nie wiedząc, że istnieją rozwiązania pozwalające cieszyć się swobodą ruchu w każdej sytuacji.

Czy tampony można stosować, idąc na basen?

To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób, których praca bądź hobby związane są z pływaniem. Jeżeli istnieją specjalne tampony na basen, to czy różnią się czymkolwiek od innych, standardowych, używanych na co dzień? Warto wiedzieć, że nie ma znaczenia rozmiar tamponu, a obfitość krwawienia i to właśnie ona powinna być kryterium, które będziemy mieć na uwadze podczas wyboru odpowiedniego tamponu. Wśród bogatego asortymentu O.B. znaleźć można szereg zróżnicowanych rozwiązań, wśród których każda zainteresowana osoba wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Tampon z pewnością pozwoli cieszyć się możliwością uprawiania ulubionych sportów nawet podczas dużego krwawienia.

Dopasuj tampon do własnych potrzeb

W przygotowanym przez O.B. asortymencie można znaleźć cztery rodzaje tamponów – każdy odpowiadający innym potrzebom. Tampony ProComfort zapewniają maksymalną ochronę, a dodatkowo są bardzo łatwe w aplikacji. Dzięki innowacyjnej technologii oraz specjalnej otoczce świetnie dopasowują się do ciała i w efektywny sposób wychwytują płyn. Tampony Original gwarantują kobietom niezawodną ochronę w każdej sytuacji, pozwalając zawsze czuć się świeżo i czysto. Paniom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tamponami polecamy rozwiązania z aplikatorem, które pozwalają oswoić się z tym środkiem higienicznym. Na noc dostępny jest specjalny wariant ProComfort Night, który umożliwia spokojny sen, bez obaw o świeżość i czystość. Jak widać, każda kobieta może dopasować środek higieniczny do siebie, mając na uwadze swoje indywidualne potrzeby oraz obfitość krwawienia.

Więcej informacji znajdziesz na www.myob.pl

Tags:

Leave a Comment