LOADING

Type to search

Trendy w kolorystyce

Tags: , ,

Trendy w kolorystyce

Kasia październik 30, 2018
Share

Kolorystyka paznokci, włosów, ubrań to jeden z tych elementów, który dla kobiet ma spore znaczenie. W każdym sezonie mamy do czynienia z nieco innymi trendami, z kolorystyką w nieco innych barwach. Co będzie, co jest modne aktualnie, w jesieni roku 2018? To, co rzuca się najbardziej w oczy to popularność barwy miedzianej, która nieco przechodzi w kolor rudy. Taka moda dominuje obecnie w kolorystyce stosowanej na włosach. Tak naprawdę zaledwie około 2% osób posiada naturalny kolor włosów stanowiący ową miedź przechodzącą w rudą barwę.

Idealna koloryzacja

W pozostałych przypadkach musimy wyłącznie liczyć na koloryzację. Nie oznacza to jednak, że możemy po prostu pójść do fryzjera i zlecić koloryzację włosów na ów popularny kolor. Z jednej strony mamy bowiem wiele różnych odcieni owej rudości, a z drugiej strony również nie można nie wskazać na to, że kolor włosów należy dobrać w sposób indywidualny do każdej osoby z osobna. Bardzo wiele w tym względzie zależy od kolorystyki cery. Jeśli jest ona chłodna, nieco blada, to zdecydowanie należy postawić na wydobycie rudości z pasemek. Cera nie jest jedynym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę. Bez wątpienia należy również wziąć pod uwagę taki aspekt, jakim jest kolor oczu. Jeśli nie chcemy być zawiedzeni po koloryzacji, na pewno nie warto jest zdawać się tylko i wyłącznie na siebie. W tym względzie właściwym rozwiązaniem jest udanie się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, do zaufanego fryzjera, gdzie nie tylko zetkniemy się z uczciwym doradztwem, ale jednocześnie mamy do czynienia z fachowym podejściem, z używaniem wysokiej klasy kosmetyków, farb oraz bardzo dobrymi narzędziami pracy.

Modny wygląd

W kolorystyce włosów, paznokci oraz innych elementów składających się na wygląd, ważne jest nie tylko to, aby było modnie. Istotne jest również to, aby po prostu nam się podobało, abyśmy dobrze czuli się w danej barwie. Kolejna zmiana nie jest zawsze możliwa od razu. Istotne jest to, aby poprzez koloryzację nie szkodzić kondycji swoich włosów, ale aby dokonać zmiany na lepsze.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment