LOADING

Type to search

Jaka butelka termiczna? Postaw na polską markę!

Tags: , ,

Jaka butelka termiczna? Postaw na polską markę!

Kasia luty 18, 2022
Share

Czy wiesz, że swój ulubiony napój w idealnej temperaturze możesz mieć zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś? Pomoże ci w tym termiczna butelka. Dowiedz się więcej i już dziś sięgnij po to niezwykłe rozwiązanie.

Butelka termiczna to sposób na nie tylko wygodne, ale również estetyczne przechowywanie swoich ulubionych napojów. Co ją wyróżnia i dlaczego jest to kompleksowe rozwiązanie? Ponieważ termiczna butelka zachowuje zarówno wysoką, jak i niską temperaturę napojów (nawet do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia), wobec tego butelka jest przydatna przez cały rok, niezależnie od pogody i miejsca. Warto wiedzieć, iż butelka termiczna (np. polskiej marki Dafi) jest wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego Bisfenolu A. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości stali kwasoodpornej powoduje, że termiczna butelka nie tylko nie przenosi zapachów, ale również ich nie utrzymuje, a co za tym idzie, możesz jej używać przez naprawdę długi czas. Istotnym elementem jest niezwykle łatwe czyszczenie, które pozwala na zachowanie prawidłowej higieny użytkowania. Butelka termiczna to połączenie skuteczności, wygody oraz ciekawego designu, dzięki temu szybko stanie się nieodzownym „towarzyszem” każdego twojego wyjścia!

Co zyskasz, sięgając po butelki termiczne?

– zaoszczędzisz pieniądze (nie będziesz musiał kupować kawy, herbaty lub innego ulubionego napoju będąc poza domem, ponieważ będziesz miał go zawsze przy sobie)

– zatroszczysz się o środowisko (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest kawa, herbata i inne napoje np. na stacji benzynowej oraz w kawiarni)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (ulubiony napój w idealnej temperaturze będziesz miał zawsze pod ręką)

Gdzie może ci się przydać butelka termiczna?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Jaka butelka termiczna? Postaw na polską markę Dafi!

Przekonały cię powyższe argumenty i już dziś chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie, jakim jest termiczna butelka, ale wciąż nie wiesz, który model wybrać? Odpowiedź jest prosta! Butelka termiczna Easy od polskiej marki Dafi, której trwałość oraz niezawodność zagwarantowane są badaniami laboratoryjnymi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poniżej znajdziesz szczegóły!

– butelka termiczna Easy została skontrolowana zgodnie z polskimi oraz europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa

– utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia

– jest wykonana z certyfikowanej stali nierdzewnej 18/8

– posiada antypoślizgową podstawę

– jest wielokrotnego użytku

– ma ergonomiczny kształt

– jest wyposażona w szczelną zakrętkę z wygodnym uchwytem

– nie przecieka i jest wygodna w użytkowaniu

Jaka butelka termiczna? Wejdź na dafi.pl/butelka-termiczna, dowiedz się więcej, kup i każdego dnia odkrywaj zupełnie nowe możliwości!

Tags:

Leave a Comment