LOADING

Type to search

Catering dietetyczny, czyli wygoda i zdrowie na wyciągnięcie ręki

Catering dietetyczny, czyli wygoda i zdrowie na wyciągnięcie ręki

Kasia Maj 19, 2019
Share

Catering dietetyczny to nowy trend na rynku gastronomicznym. Zainteresowanie zakupem gotowej diety ciągle wzrasta ze względu na poszerzanie ofert. Klienci decydują się na catering dietetyczny ze względu na wygodę i możliwość zdrowego odżywiania.

Czym jest catering dietetyczny?

Usługa najczęściej proponowana jest w dużych miastach i polega na dostarczeniu gotowej diety pod wskazany adres. Zestaw gotowych posiłków przygotowany jest z uwzględnieniem odpowiedniej kaloryczności oraz w odpowiednim wariancie, np. dieta dla diabetyków, sportowców, wegetariańska. Każdy posiłek zapakowany jest w oddzielne pudełeczko, co wpływa na komfort stosowania diety. Dieta jest urozmaicona i odpowiednio zbilansowana. Pozwoli to uniknąć podjadania i cieszyć się szczupłą sylwetką.

Dla kogo catering dietetyczny?

Jeśli chcesz dbać o swoje zdrowie, jeść regularnie i stosować się do diety warto pomyśleć o cateringu dietetycznym. Oferowane dania są różnorodne i pozwolą Ci odkryć nowe połączenia smaków. Dieta sprawdzi się także w przypadku osób pragnących zgubić zbędne kilogramy lub utrzymać osiągniętą już wagę ciała. Osoby nielubiące gotować będą zachwycone, że ktoś inny zrobi to za nich. Z codziennych obowiązków zginą także robienie zakupów i sprzątanie po posiłkach. Rozwiązania proponowane przez firmy cateringowe sprawdzą się nie tylko u zapracowanych osób, ale także sportowców czy diabetyków. Zadowoleni z gotowych posiłków będą także osoby, które nie potrafią gotować.

Spersonalizowana dieta

Kaloryczność codziennej diety dopasowana jest do zapotrzebowania i do celu jaki chcemy osiągnąć. Specjaliści biorą pod uwagę także nietolerancje pokarmowe lub upodobania. Oferta cateringu to możliwość wyboru tradycyjnej zdrowej diety, a także diet dostosowanych do odmiennych potrzeb. Znajdziemy dietę wegańską, wegetariańską i inne. Specjaliści mogą także opracować dietę uwzględniając nietolerancje pokarmowe. Każdy posiłek jest zapakowany w oddzielny pojemnik i podpisany. Zbilansowana i smaczna dieta od dietly.pl na pewno znajdzie wielu entuzjastów.

Jak wybrać catering dietetyczny?

Dobrze wybrać lokalną firmę, która ma możliwość konsultacji z dietetykiem. Zwróć uwagę, czy proponowane diety są zróżnicowane i dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przeglądając ofertę warto przyjrzeć się temu, kto czuwa nad wyborem składników i proporcjami składników odżywczych. Podczas poszukiwań można przejrzeć zdjęcia oferowanych posiłków, a także opinie użytkowników. Niektóre firmy oferują chat online, który ułatwi komunikację i umożliwi zapytanie o dodatkowe kwestie.

Źródło: https://dietly.pl

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment